ComatReleco C12-A21FX/12VDC interfacer 2 polig
De ComatReleco C12-A21FX/12VDC is een betrouwbare 2-polige interfacer, ontworpen voor efficiënte signaaluitwisseling in industriële toepassingen. Met een compact ontwerp en 12V DC voeding biedt deze interfacer optimale prestaties en veiligheid in schakelsystemen.
Op voorraad, klik hier voor meer levertijdinformatie
Tijdelijke referentie kortingentabel
Afname aantalPrijsUw kortingKortinsgtype
Om klantspecifieke prijzen te kunnen zien dient u eerst in te loggen.
Mocht u nog geen online account hebben kunt u zich registreren.
Technische kenmerken
  • Type: C12-A21FX/12VDC
  • Aansluitspanning: 12V DC
  • Polen: 2-polig
  • Nominale stroom: Tot 10A bij 250V AC
  • Schakelmethode: Elektromagnetisch relais
  • Contactconfiguratie: 1 NO (Normaal Open)
  • Bedrijfsfrequentie: 50/60 Hz
  • Bouwtype: Montage op DIN-rail
  • Temperatuurbereik: -20°C tot +60°C
  • Afmetingen: Compacte formaten die ruimtebesparend zijn
  • Certificeringen: CE, UL, en andere veiligheidsnormen
Functionele toepassingen
Meer informatie
Vierpool sku4260013
Leverancierscatalogusnummer629259833
Aantal contacten2
Land van HerkomstIN
HS Code85364120
Type contactwissel
Max. belasting5A
Min. belasting10mA
Spoelspanning12V