Balluff BCSM12K4D2-GOM50C-S04G Capacitieve Sensor
De Balluff BCSM12K4D2-GOM50C-S04G is een capacitieve sensor met een detectiebereik van 12 mm. Geschikt voor diverse toepassingen in industriële automatisering, biedt deze sensor betrouwbare en nauwkeurige detectie van niet-metalen objecten en vloeistoffen. Compact en eenvoudig te integreren.
Beperkt op voorraad, klik hier voor meer levertijdinformatie
Tijdelijke referentie kortingentabel
Afname aantalPrijsUw kortingKortinsgtype
Om klantspecifieke prijzen te kunnen zien dient u eerst in te loggen.
Mocht u nog geen online account hebben kunt u zich registreren.
Technische kenmerken:
  • Type sensor: Capacitatieve sensor
  • Behuizingstype: Cilinderschroefbehuizing (12 mm diameter)
  • Meetafstand: Tot 4 mm, afhankelijk van het materiaal dat gedetecteerd moet worden
  • Bedrijfsspanning: 10 tot 30 V DC
  • Max. stroomverbruik: 10 mA
  • Schakeluitgang: PNP of NPN, afhankelijk van de uitvoering
  • Aansluitingen: M12 connector voor eenvoudige en betrouwbare aansluiting
  • Transport- en opslagtemperatuur: -40 °C tot +80 °C