Balluff BCSD22T402-PSM60C-EP02 Capacitieve Sensor
Beperkt op voorraad, klik hier voor meer levertijdinformatie
Tijdelijke referentie kortingentabel
Afname aantalPrijsUw kortingKortinsgtype
Om klantspecifieke prijzen te kunnen zien dient u eerst in te loggen.
Mocht u nog geen online account hebben kunt u zich registreren.
Een van de belangrijkste kenmerken van de Balluff BCSD22T402-PSM60C-EP02 is de compacte bouwgrootte. Deze sensor heeft een diameter van slechts 22 mm, waardoor hij eenvoudig te integreren is in bestaande systemen zonder dat er veel ruimte nodig is. Daarnaast is de sensor voorzien van een robuuste behuizing die bestand is tegen zware omgevingscondities, zoals stof en vocht, zodat hij perfect is voor gebruik in industriële omgevingen.
Technische kenmerken:
  • Type Sensor: Capacitive sensor
  • Diameter: 22 mm
  • Detectieafstand: Tot 4 mm, afhankelijk van het type object
  • Voedingsspanning: 10 - 30 V DC
  • Schakelvermogen: Maximaal 200 mA
  • Uitgangstype: PNP of NPN, afhankelijk van de configuratie
  • Behuizing: IP67, stof- en vochtbestendig
  • Temperatuurbereik: -25 °C tot +70 °C